رفتن به نوشته‌ها

افتتاح هوپوروم

جلد اول: افتتاح هوپوروم

برای اولین بودن باید همه چیز را اصولی برنامه‌ریزی کرد تا رقبا کاری سخت برای رسیدن به شما داشته باشند. ما برای تولد برند هوپو که اولین مجموعه زیبایی آقایان در ایران است همه چیز را با یک زیرساخت اصولی و برنامه‌ریزی‌شده شروع کرده‌ایم.

شروع یک کسب‌وکار بر مبنای صنعت وسیعی مانند فرانچایز علاوه بر زمان‌بر بودن، نیازمند یک زیرساخت حرفه‌ای می‌باشد که زیرمجموعه‌هایی که قرار است به آن اضافه شوند با یک برنامه هدفمند و اصولی بتوانند کسب‌وکار آینده خود را انتخاب کنند. ما برای برند هوپو یک کتاب 8 جلدی که دارای ۶۰۰ صفحه استانداردسازی و ۸۰۰ صفحه چک‌لیست است را برای اولین‌بار در ایران نوشته و به چاپ رسانده‌ایم. برند هوپو (hoopoe)، برای اولین‌بار در ایران تمامی استانداردهای فرانچایز روز دنیا را در قالب چهار کتاب جامع تدوین کرده که راهنمایی جامع برای سرمایه‌گذاری، راه‌اندازی، مدیریت و ارائه‌ی خدمات یک کسب‌وکار در بالاترین سطح به مخاطبان خود در داخل و خارج کشور است. 8 جلد این کتاب با موضوعات افتتاح هوپوروم، مدیریت امور مالی، مدیریت هوپوروم و هدایت تیم منتشر و در اختیار صاحب امتیازان و علاقه‌مندان به این صنعت قرار خواهد گرفت.

جلد اول مجموعه کتاب‌های هوپو درباره توصیه‌های لازمی که خریداران این حق امتیاز در خصوص برند هوپو باید بدانند سخن می‌گوید که باید چطور طراحی و دیزاین کسب‌وکار خود را مطابق با اهداف برند جهت افتتاحیه آماده‌سازی کنند. اطلاعات دیگری که در جلد اول کتاب «افتتاح هوپوروم» ذکر شده است شامل املاک و مستغلات، بازسازی و نوسازی، عملیات قبل از افتتاحیه و چگونگی فروش خدمات و محصولات را شامل می‌شود.

مجوز چاپ افتتاح هوپوروم

منتشر شده در کتاب‌ها

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلیه حقوق محفوظ می باشد.